• Producent: LHX
  • Kategoria: Pozostałe zdrowie intymne

Flamina żel (50ml) storzony z myślą o paniach. Żel zwieksza doznania podczas stosunku, z łatwością osiągniesz prawdziwy orgazm. To właśnie Flamina zapewni Ci orgazm o jakim jeszcze nie śniłaś, a poprzedzi go ogromnym wzrostem podniecenia.

Co zapewni Ci Flamina żel stymulujący dla kobiet.

  • nawilżenie i finezyjna pielęgnacja
  • zwiększona wrażliwość na bodźce
  • poprawi popęd płciowy
  • jest bezpieczny i hipoalergiczny
  • powiększa żądzę
  • polepsza ukrwienie narządów płciowych
  • mrowienie i rozgrzanie

To właśnie Flamina żel zapewni Ci orgazm o jakim jeszcze nie śniłaś, a poprzedzi go ogromnym wzrostem podniecenia w trakcie stosunku. To właśnie o paniach które pragną niezapomnianego seksu pozostał wytwarzany nasz żel.

Działanie.

Lepsze ukrwienie narządów płciowych gwarantuje istotnie silniejsze doznania, łechtaczka równierz na tym zyska, gdyż zmieni się także jej ukrwienie a orgazm będzie mocniejszy. Subtelne mrowienie będzie dostarczało jeszcze widoczniejszego odczucia, nawilżanie pozwoli na głębszą penetrację, a co z tego wynika, poczujesz wielkość bez bólu. Rozgrzewające cechy żelu dopełnią całości rozkoszy. Flamina stymulujący żel dla pań ma neutralne PH, więc bez obaw możesz go stosować jako lubrykant zapobiegając w ten spsób urazom, otarciom czy podrażneniom.

Najwyższa gotowość

Twój pan już zapomniał jak to było gdy się poznaliście, sama też nie zbyt często myślisz o igraszkach bo już nie powodują Ci takiej przyjemności jak kiedyś. Właśnie po to opracowaliśmy Flamina żel stymulujący dla pań. Żel widocznie podniesie Twoje pożądanie, pobudzi zmysły i wyobraźnię, przypomnisz sobie to czego już tak dawno nie robiliście, orgazm którego doznasz będzie tak idealny iż już za każdym razem będziesz chciała to powtarzać. Pobudzona, rozgrzana i wilgotna wagina, będzie gotowa na seks już po minimalnej grze wstępnej. Żel sprawi iż pochwa lekko się obkurczy genialnie przylegając do członka, a ocieranie o jej ścianki spowodują orgazm murowany.

Nie żałuj sobie podniecienia i wetrzyj żel w wargi sromowe i łechtaczkę, poprawi się ich ukrwienie, lekkie mrowienie spowoduje skrajną wrażliwość na

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Pozostałe zdrowie intymne