Cb dna Panel uro-genital 3b. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: CB DNA
  • Kategoria: Pozostałe zdrowie intymne

Panel identyfikacji 3 patogenów: Mycoplasma genitalium, Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum.

Mycoplasma hominis - może być przyczyną odmiedniczkowego zapalenia nerek, zapalenia cewki moczowej i innych narządów płciowych równocześnie u pań jak i u mężczyzn. U kobiet w ciąży może doprowadzić do zapaleń błon płodowych, poronień, czy również wywołać przedwczesny poród. U noworodków jest przyczyną gorączki połogowej i sepsy.

Mycoplasma genitalium - w sytuacji zakażenia tą bakterią dochodzi do zapalenie cewki moczowej, a także pieczenie przy oddawaniu moczu. U pań sprawia zapalenie szyjki macicy i narządów miednicy mniejszej, w tym zapalenie błony śluzowej macicy i zapalenie jajowodów. Podejrzewa się także, iż infekcja Mycoplasma genitalium jest znacznym czynnikiem wywołującym niepłodność.

Ureaplasma urealyticum kolonizuje układ moczowo-płciowy: cewkę moczową, pochwę, szyjkę macicy, prostatę i najądrza. Zakażenia niejednokrotnie są bezobjawowe. Bakteria ta odgrywa na dodatek rolę w zapaleniu błon płodowych, które w niektórych przypadkach może prowadzić do poronienia lub przedwczesnego porodu. Czasami obserwowane są zakażenia układu oddechowego i zapalenia opon mózgowych, istotnie u noworodków z niską masą urodzeniową. Do infekcji Ureaplasma urealyticum dochodzi podczas kontaktów seksualnych i w ponad 50% przypadków w trakcie porodu.


UWAGA!
Brak możliwości pobrania materiału w laboratorium CBDNA. Przy wyborze dostawy proszę zaznaczyć opcję POCZTA POLSKA (PRIORYTET) lub MEDYCZNA dostawa KURIERSKA - DHL.

Materiał do badań
: wymaz z pochwy, wymaz z ujścia cewki moczowej, wymaz z rowka zażołędnego
Sposób przesłania: temperatura pokojowa
Metodyka badań: jakościowo multiplex PCR
Czas realizacji: 14 dni roboczych

Top produkty w kategorii: Pozostałe zdrowie intymne