Penilarge 60 kapsułek najlepszy efekt powiększenia. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

 • Producent: SHS
 • Kategoria: Pozostałe zdrowie intymne

Penilarge to kombinacja naturalnych komponentów, która dzięki swojej sile pomoże Ci wywrócić życie seksualne dosłownie do góry nogami. Wielotorowe działanie powoduje, że generujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo.

Związki zawarte w Penilarge znane są z działania na układ krwionośny penisa, który podczas pobudzenia działą niczym pompa zwiększająca jego objętość. W jaki sposób? Regulują metabolizm tlenku azotu.

Dowiedz się więcej o tlenku azotu

Za badania nad tlenkiem azotu w 1998 roku trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem bodźców formujeją cząsteczki tlenku azotu (NO), które następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianie naczynia krwionośnego. Powoduje to rozkurczenie się tych mięśni i prowadzi do powiększenia naczynia, a także zwiększenia przepływu krwi.
To jeszcze nie wszystko, komponenty zawarte w Penilarge wykazują działanie antyandrogenne. Wywołują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie energiczności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu.
dodatkowo naturalnie stymulują organizm do produkcji testosteronu. Jesto to główny hormon regulujący męską seksualność, odpowiada za poziom libido, ukrwienie i prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych. Kształtuje sferę emocjonalną poprzez formowanie takich cech jak niezaprzeczalnie, śmiałość, pewność, odwaga, niezależność.
Eleuterozydy zawarte w żeń szeniu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. ulepszają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, powiększają tolerancję na stres. Na dodatek taka kompilacja komponentów ma działanie antyutleniające, broni przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cały organizm.
Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki.

Związki czynne zawarte w Penilarge:
 • pomagają regulować gospodarkę hormonalną
 • wspomagają układ krwionośny
 • rozszerzają dopływ krwi do członka
 • działają normalizująco na ośrodkowy układ nerwowy

Penilarge swoją niezwykłą produktywność zawdzięcza efektowi synergii, uzyskanemu dzięki trafnej proporcji i najwyższej, ciągle doskonalonej jakości.

 • L-ARGININA
  to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem), agmatyna. To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w procesu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ ulepsza funkcje śródbłonka i powiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, iż Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, rozszerza kwasowość w żołądku i poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, żeby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

 • BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)
  jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne, a także flawonoidy. Tribulus wspomaga powiększać produkcję testosteonu u mężczyzn przez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje powiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i pojemności ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może powodować kłopoty ze snem.

 • EPIMEDIUM WIELKOKWIATOWE (E. Grandiflorum Morr.)
  To naturalny afrodyzjak znany od dawna w medycynie chińskiej. Unosi libido. Posiada ikarynę, która jest antagonistą fosfodiesterazy-5 (PDE5) jest więc naturalnym odpowiednikiem viagry. Na dodatek ikaryna zwiększa produkcję biologicznie czynnego tlenku azotu oraz naśladuje działanie testosteronu. Na dodatek ikaryna wykazuje szereg innych parametry leczniczych, pomiędzy innymi wspomaga dobre działanie układu sercowo-naczyniowego i immunologicznego, wykazuje działanie przeciwnowotworowe. Skutki przedawkowania Epimedium to pragnienie, suchość w ustach, zawroty głowy czy wymioty, szybsze bicie serca

 • MUIRA PUAMA (Ptychopetalum olacoides Benth.)
  to drzewo potencji" pochodzące z dorzecza Amazonki, posiada olejki eteryczne, sterole roślinne, triterpeny, muirapuamine – kluczowy alkaloid regulujący napięcie mięśni gładkich w ciałach jamistych, seskwiterpeny, monoterpeny i alkaloidy. Roślina ta jest od wieków stosowana poprzez rdzennych mieszkańców Brazylii przy leczeniu obniżonej potencji oraz libido, silny afrodyzjak. Polepsza kondycje seksualną i dodaje energii. Badania wykazały większą wydajność wyciągu z kory Muiry puamy nad Johimbą! Muira puama zapobiega także osłabieniu organizm, działa kojąco na stres i ogranicza wypadanie włosów. Skutki uboczne nie są znane.

 • PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)
  wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu, a także hamowanie energiczności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat ma także właściwości przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Zmniejsza napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, ulepszając rozciągliwość tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Palma Sabalowa działa moczopędnie, wykrztuśnie. Ma właściwości odmładzające. Skutki uboczne nie są znane.

 • ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)
  ten znany już w medycynie chińskiej gatunek eleuterokoka zawiera eleuterozydy pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, powiększają zdolności adaptacyjne organizmu, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Polepszają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, powiększają tolerancję na stres. Eleuterozydy nasilają i aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wydalania szkodliwych metabolitów. Reguluje zaburzenia hormonalne, działa pobudzająco. Dodatkowo pomaga w stanach zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Pomocniczo w zaburzeniach krążenia, a także przy osłabieniu popędu płciowego. Przeciwwskazania: Żeń-szenia syberyjskiego nie powinny stosować osoby: z nadciśnieniem tętniczym, kołataniem serca, nerwowe, cierpiące na bezsenność oraz kobiety w ciąży. Nie zaleca się przy użytkowaniu preparatów hormonalnych.

Skład w 2 tabletkach: wapń 210mg, L-Arginina 200mg, kroskarmeloza sodowa, Methocel F-4, żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcs senticosus), Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), palma sabalowa (Sabal serrulata), buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris), epimedium (Epimedium sagittum), celuloza (błonnik), stearynian magnezu,

Penilarge to gwarancja prędkiego rozszerzenia i pogrubienia Twojego Penisa!

Opakowanie: 60 kapsułek

używanie: 2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej.
Penilarge to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być użytkowany jako substytut zróżnicowanej diety. Penilarge nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy widocznych zmianach miażdzycowych naczyń serca i mózgu oraz osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia). Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Penilarge powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne atrybuty tego suplementu.

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Pozostałe zdrowie intymne